O nás

Kdo jsme

Jsme členové jedné velké rodiny. Spojují nás pedagogické zkušenosti, zájem o děti, jejich rozvoj a budoucnost, víra v dobro a šanci. Chceme lepší svět pro naše děti, tak ho měníme!

Pár slov o nás

Náš rodinný tým

Spojení tohoto rodinného týmu bylo hodně spontánní, možná i předurčené. Již několik let přemýšlíme nad výchovou a vzdělávání dětí jinak. Opustili jsem autoritativní styl v hraní si na to, že my jsme ti, kdo rozhodují a děti musí jen pasivně poslouchat. Snažíme se děti podporovat v jejich samostatnosti, komunikujeme s nimi jako se svými partnery a snažíme se je vybavit dovednostmi pro život.

foto Dominik Bydžovský

Ing. Dominik Bydžovský

Technické zajištění

foto Jana Landová

Bc. Jana Landová

Autorka pohádek

foto Kateřina Václavíková

Bc. Kateřina Václavíková

Ilustrátorka

foto Klára Němcová

Mgr. Klára Němcová

Sociální sítě

foto martina bydžovská

Mgr. Martina Bydžovská

Stylistika a korektura

Jak jsme vytvořili tým

Náš rodinný tým

Bylo léto 2022 a já začala psát pohádky a Dominik, který pracuje jako ajťák, nabídl pomoc.  "Mamko, uděláme webové stránky a budeš psát pro ostatní, kteří mají také problémy." Pohádky jsem napsala s takovou radostí, že určitě z nich je ta pohoda cítit. Konečně jsem si plnila svůj sen. Stala se ze mě spisovatelka. V září jsem svoje pohádky začala číst svým školním dětem a ve chvílích, kdy děti začaly o svých emocích mluvit, jsem i já cítila, že jdeme tou správnou cestou. 

Na dovolenou za námi přijela neteř Káťa a její slova:

"Teto, budu Ti kreslit obrázky," odstartovala zakládání našeho týmu. Káťa pracuje v mateřské škole a její láska ke knížkám je pro mě výzvou, abych i před ní se svými příběhy obstála.  Učí se stále nové věci a musím napsat, že je fakt akční. Přečtěte si o ni víc a podívejte se na její procítěné kreslené obrázky v našich knížkách. 

Martina, manželka mého syna, slíbila, že bude ráda dělat korekturu mých někdy nepovedených slovíček. Mám ji moc ráda. Je milá a i když je to vlastně moje "nevěsta", patří již deset let do naší rodiny.  Jestli se o ni chcete dozvědět víc, zkuste zabruslit na její stránky. 

Dcera Klára se přidala a s velkou radostí a ke své mateřské dovolené přidala propagaci na facebooku a naše firma odstartovala. Jsem moc ráda, že mně pomáhá psát příspěvky. Je vystudovaný speciální pedagog a dělá svoji práci moc ráda. V současné době se stará o dvě malé holčičky a je mojí první  přísnou recenzí, ale i pochvalou. 

No a Dominik. Skvělý syn. Pomáhá se stránkami, vysvětluje, maže a dělá nové kolonky. Musím napsat, že je někdy přísný a neporadí s novým programem. Chce, abychom si na všechno přišli samy a nedostali nic zadarmo. Ale bez něho bychom Vám nemohli pomáhat růst; a jít dál. . 

Pohádky se prodávají, ale nám to nestačí. Jako pedagogové z praxe, chceme dávat a předávat víc. . 

"Pojďme psát články, vždyť máme tolik zkušeností! Udělejme blog, založme instagram," přesvědčovala Klárka a pustila se do prvního článku. Takže bylo potřeba předělat znovu celé webové stránky. Dominikovi se narodil syn a i přesto do toho s námi šel. Pracuje po večerech a pomáhá stále dál plnit naše nápady. Také Martinka s malým Matyášem uvázaným v šátku trpělivě kontroluje moje další pohádky a nápady.. 

 Chceme psát pro rodiče a učitele. Rozdělili jsme stránky na různé rubriky, z kterých si můžete vybrat, co Vás zajímá. 

Sledujte nás

Digitální doručení ihned

Po koupi produktu můžete ihned stahovat.

Promakaná kvalita

Pohádky jsou ověřené praxí.

Nejlepší nabídka

Pohádky s přesahem. Nejsme jenom pohádky...

Bezpečné platby

Platební brána ComGate

Nákupní košík
Přejít nahoru