Ptačí příběhy o rozvodu, střídavé péči a nových partnerech rodičů (PDF)

139,00 

Inspirující příběhy, které Vašim dětem pomohou zvládnout období spojené s rozvodem, vyrovnání se se střídavou péči, nebo s přijetím nového partnera, či nevlastních sourozenů. Online pohádky nabízí přímé řešení, pomohou při otevírání těchto témat u dětí v případě, že se bojíte, jak budou reagovat.

Pro děti 5-11 let.

Skrze ctnosti věrnost, pospolitost a porozumění poznají děti základní charakteristiku labutě, vlaštovky a kukačky. Zároveň skrze inspirující příběh snáze pochopí, co se kolem nich děje. Skrze návodné otázky Vás navedeme, jak a jaké otázky dětem vhodně pokládat.

Spolehlivé platby

Pomůžeme dětem zpracovat rozvod

Rozvod, střídavou péči i přijetí nového partnera a sourozenců řeší dnes téměř v každé druhé rodině. Online pohádky Ptačí příběhy reagují na poptávku dnešní doby a nabízí rodičům podporu při zpracování těchto témat.

Nabízíme přímá řešení

Online pohádky pomohou dětem s:

 • pochopení rozvodu a zachováním věrnosti rodičů dětem
 • smíření se střídavou péčí
 • naladěním se na nové sourozence
 • přijetím nového partnera rodičů
 • vypořádáním pocitů kolem rozvodu

Originální ilustrace

Ukážeme Vám, jak se ptát

Bojíte se s dětmi mluvit? Nevíte, jak budou reagovat, až s nimi začnete o rozvodu, střídavé péči, novém partnerovi nebo sourozenci mluvit?

Celým příběhem jsou proloženy návodné otázky, které Vám pomohou otevřít téma.

Poradíme i Vám

Zpracovali jsme pro Vás základní tipy, jak pomoci dětem přijmout rozvod, střídavou péči a přijetí nového partnera či sourozence.

Časté otázky

Vychovávat dítě je jedna z nejnáročnějších činnosti v životě, zároveň ale nejvíce odměňující. Užijte si chvilky při uspávání dítěte., zalezte si s nimi pod deku, když venku prší. Povídejte si s dětmi, když jsou nemocné.

I my pohádky používáme při práci s dětmi ve škole a školce. Dají se vzít a udělat z nich náplň třídnických hodin nebo etické výchovy. V pohádkách najdete mnoho aktivit, které jenom vezmete a použijete, čili přípravu máte téměř hotovou. 

Pohádky Vám doručíme v Pdf formátu, je tak čistě na Vás, jakou formu preferujete. Je možné si obrázky vytisknout, svázat a číst dětem stejně jako jakékoliv jiné knihy. Nebo je necháte jak jsou a přečtete je dětem přímo z mobilu, tabletu, čtečky nebo počítače.

Formát

PDF

Počet stran

32

Určeno pro

Děti ve věku od 6 let, Školkové děti (4-6 let)

Počet pohádek

3

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ptačí příběhy o rozvodu, střídavé péči a nových partnerech rodičů (PDF)“

Mohlo by se Vám líbit…

 • Královské ctnosti (PDF)

  Ctnosti 135,00 169,00 
  Hodnocení 0 z 5

  Každou zvládnutou ctností je Vaše dítě silnější! Odvahou proti strachu, sebekázní a samostatností proti neustálým pokynům a pohodlnosti. A sebeláskou se i Vaše princezna naučí mít ráda! To vše a mnohem více v těchto pohádkách!

  Výběr možností This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Nákupní košík
Přejít nahoru